Taxon

Parthenocissus quinquefolia

.
.
Common name: Klatrevillvin
Family: Vitaceae (Vinrankefamilien)
Synonym: Ampelopsis hederacea, Ampelopsis quinquefolia
Distribution: Sentrale og østlige N-Amerika
Life form: Vedaktig (lignose)

Locations

. . Area
. Individual